سیستم تخریب بتن هوشمند 20000psi
فشار نرخ: 20000psi/1400bar
جریان آب: 200 لیتر در دقیقه
موتور دیزل: 700kW ؛ {1}} سیلندر
ارسال درخواست
معرفی محصول
شرح محصولات
فن آوری های کلیدی محصول
High-pressure water demolition system6
مزایا
3. می توان آن را به صورت انتخابی و غیر منتخب حذف کرد.
4. میله های فولادی را تمیز و دست نخورده نگه دارید
5. یک سطح ایده آل برای پیوند بتن جدید و قدیمی آماده کنید.
6. بتن را سریعتر از چکش بردارید
7. از جت های آب برای کاهش آلودگی صوتی و آلودگی گرد و غبار استفاده کنید
8. به میله های فولادی آسیب نمی رساند و زنگ زدگی و خوردگی را در میله های فولادی از بین می برد
9. خطر آسیب دیدگی اپراتور را کاهش دهید
10. می تواند به صورت افقی و عمودی کار کند
High-pressure water demolition system7
جزئیات محصول
High-pressure water demolition system8
ربات
hydro blasting machine11
موتور دیزل
hydro blasting machine910
داخل دستگاه
برای حذف دقیق بتن ، تخریب آب با فشار بالا را انتخاب کنید
مقایسه اثر
High-pressure water demolition system9
تخریب بتن
High-pressure water demolition system10
تخریب پل
High-pressure water demolition system11
تخریب پل
پارامترهای محصول
مدل
gyb -6 1500/160
سرعت پمپ
366 دور در دقیقه
پمپ فشار بالا
پمپ برند WOMA آلمان
فشار نرخ: 1500bar/22000psi
جریان آب: 160 لیتر در دقیقه
موتور دیزل: 575kW ؛ 6- سیلندر